Sprzedaż hurtowa

Polski producent odzieży dziecięcej

Kontakt

P.P.H.U. Ewa Baranik Sp. J.

Klucze 32-310 ul. Bolesławska 53B

 

Biuro Obsługi Klienta:

tel. +48 [32] 647 69 60

tel. +48 606 652 158

fax. +48 [32] 642 93 17

e-mail: biuro@ewaklucze.pl

e-mail: office@ewaklucze.pl

 

Właściciel:

Piotr Baranik

tel. +48 602 244 357

e-mail: piotr@ewaklucze.pl

 

Dyrektor Handlowy:

Dariusz Bromboszcz

tel. +48 606 844 844

e-mail: dbromboszcz@ewaklucze.pl

 

Przedstawiciele Handlowi:

Jarosław Sosnowski  

dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

tel. +48 602 528 773

e-mail: jsosnowski@ewaklucze.pl

 

Artur Postek  

łódzkie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie

tel. +48 668 492 254

e-mail: apostek@ewaklucze.pl

 

Sebastian Białkowski 

wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

tel. +48 784 484 839

e-mail: sbialkowski@ewaklucze.pl

 

Eksport rynki wschodnie:

e-mail: export@ewaklucze.pl

Magdalena Leszczyk

tel. +48 606 911 974

e-mail: mleszczyk@ewaklucze.pl

 

Eksport rynki czeski i słowacki:

Dariusz Sack

tel. +420 736 147 330

e-mail: dsack@ewaklucze.pl

Ładowanie

Ładowanie

  • Siedziba firmy Ewa Klucze - Polski producent odzieży dziecięcej

    Bolesławska 53B

    32-310

    Klucze

    Pokaż na mapie